BURSA İZNİK’TEN Emekliye kredi, En uygun Emekli kredisi | ENUYGUN 2021

2021 yılında emeklilere kredi için bizleri arayınız ‘ emekli olan herkes bizleri arayarak kredi çekebililer , işlemlerimiz istanbul’da yapıyoruz veya izmir’de emekliler icra, takip ,avukatlık yada hacizlik kırmızı kalem olsa’da emekliye kredi çıkartılır

emeklilerin borçları kapatarak yeni kredi alınıyor

gsm / whatsapp : 0 533 924 20 76

kredimbenim

“Her emeklinin hakkıdır rahat yaşamak” felsefesi ile kurulan Emekli Finans kredimbenim  Siciliniz Bozuk, icralık, kredi puanınız sıfır, bankaların kara listesinde veya kırmızı kalem yemiş bile olsanız, biz kredinizi çıkartırız.

gsm / whatsapp : 0 533 924 20 76

 Siz Değerli Emeklilerimiz.  Benim Maaşımda icra var borcum çok kredi kullanamıyorum demeyin.  Türkiye’nin her yerinde siz Emeklilerin yüzlerini güldürmeye hızla devam etmekten onur duyuyoruz.  Gerekirse icralarınızı biz Finanse edip Temizliyoruz. 

Maaş Aldığınız Bankada Krediniz Yoksa Bile Siciliniz Bozuk da Olsa Kredi Çıkartılır. Maaşınızda kesintilermi var dert etmeyin elinize ne kadar ücret kalırsa kalsın yardımcı oluyoruz.  Tüm bankalardan Dul Maaşı, Yetim Maaşı, Eşten- Anadan- Babadan Kalan Maaşına ve Gazi Maaşı gibi aldığınız maaşlar üzerinden kredi imkanı sunuyoruz.

  Maaşınızın 100 katına kadar kredi imkanı sağlayabiliyoruz.  Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için BURDAYIZ.  İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin, Kredinizi Sorunsuz Bir Şekilde Almak İçin Hemen Arayın ofis telefonu : 0 850 969 72 12

Tuğyan Finans Emlak ve Oto,E-ticaret Dan.Hiz.Ltd.Şti

KREDİMBENİM  FİNANSAL HİZMETLER

www.kredimbenim.com

https://www.facebook.com/kredimbenim

https://twitter.com/kredimbenim

https://instagram.com/kredimmbenim

https://www.linkedin.com/in/kredimbenim

https://plus.google.com/+KredimBenim

MAİL :  [email protected]

Gsm : 0 533 924 20 76

Tel : 0 850 969 72 12

Not :

Bankalar ptt ve Kurumlarla bağımız olmayıp işlemlerimiz sadece danışmanlık, üzerine ve bilgi amaçlıdırBanka ve kurumlara bizzat kendiniz başvurunuz..

Firmamız sadece danışmanlık bilgi vermektedir buna istinaden hizmet bedeli sadece verilen taşıt, konut ve yönlendirim ücreti bazında olabilir herhangi banka ile çalışmaamız yoktur. Bu sebeple , verilen bilgiler bilgi amaçlıdır..firmamız emlak, oto ve finans şirketidir firmaların bankaların veya kuruluşların  logoları, markaları kullanılmamaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

Bu yazı Uncategorized kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir