Kredimbenim Finansal hizmetler : kredi hizmetleri

kredim benim olarak 10 yıllık bankacılık deneyimi ve 4 senedir firma olarak aracılık ve danışmanlık hizmetini herhangi bir ücret almadan danışmanlık yapıyoruz. Krediler bankalardan olmasından banka şartları geçerlidir

 mesela 

** banka gecikmesi olan sigortalı bordrolu kişilere asla kredi çıkmaz

** puanı 1000 altı çalışanlara kredi çıkmaz

** icralık avukatlık veya yapılandırma olan çalışanlara kredi çıkmaz

**  ÇALIŞANLARDA SORUNLU OLAN KİMSEYE KREDİ ÇIKMAZ

** emeklilere daha kolay kredi imkanı ve alternatif vardır

** puanı yüksek olan kişilere yüksek limitli kredi sağlanır

**ön onay olup sigortası olmayanlara ön onaylı krediler çıkartılır

** tapusu olanlara evraksız ipotekli kredi çıkartılır

** araç rehinli kısa vadede nakit kredi sağlanır

** emekliye cihaz kredisi sağlanır

** firmalara ve kurumsal kobi kredi çalışması yapılır

** ptt emekli maaş kredisi veta emekliye maaş kredileri

** tamamına taşıt kredisi sağlanır ( araçlar arabambenim’den )

ÇALIŞANLAR BİRAZ KISITLI OLSA”DA EMEKLİLERE  KREDİ İMKANI ÇOKTUR

KREDİLER ile ilgili görsel sonucu

En Uygun Borç Kapatma Kredisi 2019 yılında emeklilere kredi çıkartıyoruz..2019 yılında emeklilere kapamalı krediler çıkartabiliyoruz emekli icra ise maaş taşıyarak başka bankadan kredi çıkartıyoruz

emekli komple limit dolu ve icralık bile olsa telefon cihaz sağlayarak 3 bin ile 7 bin nakit sağlıyoruz emekliye işin özü her türlü alternatif vardır ..tapu karşılığında nakit kredi mevcuttur.

araç rehnine istanbulda kısa vadede kredi sağlanır. emekliye cihaz  alarak nakit sağlanır , tamamına araç kredisi sağlanır

Tuğyan Finans Emlak ve Oto,E-ticaret Dan.Hiz.Ltd.Şti

KREDİMBENİM  FİNANSAL HİZMETLER

www.kredimbenim.com

https://www.facebook.com/kredimbenim

https://twitter.com/kredimbenim

https://instagram.com/kredimbenim1

https://www.linkedin.com/in/kredimbenim

https://plus.google.com/+KredimBenim

MAİL :  [email protected]

Gsm : 0 533 924 20 76

Tel : 0 850 969 72 12

Not :

Bankalar ptt ve Kurumlarla bağımız olmayıp işlemlerimiz sadece danışmanlık, üzerine ve bilgi amaçlıdırBanka ve kurumlara bizzat kendiniz başvurunuz..

Firmamız sadece danışmanlık bilgi vermektedir buna istinaden hizmet bedeli sadece verilen taşıt, konut ve yönlendirim ücreti bazında olabilir herhangi banka ile çalışmaamız yoktur. Bu sebeple , verilen bilgiler bilgi amaçlıdır..firmamız emlak, oto ve finans şirketidir firmaların bankaların veya kuruluşların  logoları, markaları kullanılmamaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

Özellikle ptt.gov.tr veya şubelerinden kendiniz başvurunuz firmamız danışman aracılık hizmeti yaparak sizlere hizmet verir.Hiç bir banka ile bağımız yoktur.

Bu yazı 2019 yılı kredileri, 2020 yılı kredileri, acil kredi, acil para, araç rehinli kredi, bankalar, bireysel ihtiyaç kredisi, bireysel krediler, dolar, emekli kredileri, emekliye cihaz kredisi, emekliye kredi çıkartılır, faiz, findex, Genel, hemen kredi lazım, herkeseye kredi çıkartılır, ilk bahar kredisi, inter kredi, ipotekli kredi, kış kredisi, KKB, konut kredisi, kredi alamıyorum, kredi bizden, kredi çıkartılır, kredi çıkartıyoruz, kredi ver, kredibizden.net, krediler, kredim benim, kredimbenim.com, misyon kredimbenim, misyonkredi.net, ptt emekli kredileri çıkartılır, skor puanı, sonbahar kredisi, tamamına araç kredisi, tapu ipotekli kredi sağlanır, tatil kredisi, yaz kredisi, yeni yıl kredisi, yılbaşı kredisi kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir